Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5