Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
BaitRated ★ 2.5
DianaRated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Water for ElephantsRated ★ 1.5
The MessageRated ★ 4.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.5
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0