Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0