Movies
Ratings
170
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
King KongRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Because I Love YouRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5