Movies
Ratings
95
About TimeRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0