Movies
Ratings
15
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0