Movies
Ratings
83
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5