Movies
Ratings
581
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 2.0
The Face of LoveRated ★ 2.5
Man UpRated ★ 2.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Mirror MirrorRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 3.5