Movies
Ratings
19
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0