Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0