Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0