Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.0
GlassRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 1.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0