Titles you rated
OnceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0