Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
MRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0