Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0