Movies
Ratings
61
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
DefianceRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0