Movies
Ratings
201
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0