Titles you rated
ChicagoRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Madame BovaryRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 1.5
SnowdenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
M. ButterflyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0