Titles you rated
A Single ManRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0