Titles you rated
The TransporterRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0