Movies
Ratings
31
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0