Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0