Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
The Warrior's WayRated ★ 2.0
The PromiseRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0