Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
NimonaRated ★ 3.0
Bright: Samurai SoulRated ★ 1.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
MoonfallRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
TetrisRated ★ 4.0