Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5