Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5