Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5