Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0