Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0