Movies
Ratings
88
August RushRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0