Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.0