Titles you rated
The Gray ManRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 1.5
BurntRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5