Titles you rated
AntzRated ★ 4.0
RVRated ★ 5.0
Ip Man: The Final FightRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Reef 2: High TideRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0