Movies
Ratings
454
Shutter IslandRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
How It EndsRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0