Titles you rated
GravityRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Legend IIRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0