Movies
Ratings
68
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
NoodleRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 1.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0