Titles you rated
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 1.0