Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0