Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0