Titles you rated
CommitmentRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0- 뜨거운 안녕Rated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0