Movies
Ratings
334
Furious 7Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5