Movies
Ratings
84
InterstellarRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0