Movies
Ratings
487
A Time to KillRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BewitchedRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0