Movies
Ratings
39
The Truman ShowRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5