Movies
Ratings
144
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.0
BlindRated ★ 2.0