Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0