Movies
Ratings
110
Saw VRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0