Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Christmas PrinceRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0