Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0