Movies
Ratings
813
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5